Розпочалася 734 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 27.02.2024 08:29

Фото без описуросійська армія наступає в районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Роботиного та Кринків. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 96 бойових зіткнень. У напрямку Куп'янська відбито дві атаки в районах Іванівки, Табаївки та ще 20 атак у районах Синьківки.

Під Бахмутом українські воїни відбили дев'ять атак у районах Іванівського та Кліщіївки.  У районі Авдіївки Сили оборони відбили 19 штурмів поблизу Бердичів, Орлівки, Сєверного, Первомайського та Невельського.

Також провальними були 33 атаки в районах Новомихайлівки, Красногорівки, Георгіївки та Побєди під Мар'їнкою.

У Запорізькій області невдалими були шість атак у районі Роботиного.

Українська авіація завдала ударів по дев'яти районах зосередження особового складу. Ракетники вразили два райони зосередження армії рф, пункт управління та наземну станцію управління безпілотниками.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 27 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук