У Калинівці вручили нагороди родичам загиблих Героїв

Дата: 22.02.2024 08:26

Фото без описуКалинівський міський голова Василь Поліщук, заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації (заступник начальника Хмільницької районної військової адміністрації) Дмитро Сидоренко, начальник другого відділу Хмільницького РТЦК та СП Ігор Бондарук та начальник відділення рекрутингу та комплектування другого відділу Хмільницького РТЦК та СП Павло Якимець вручили нагороди родичам українських захисників, які загинули під час російсько-української війни.

Наказом головнокомандувача Збройних Сил України нагрудним знаком «Золотий хрест» (посмертно) нагородили Тимура Хакімова. А Миколу Боднарюка, Руслана Гилка, Володимира Коломійця, Юрія Юрчука та Володимира Кравчука нагородили нагрудним знаком «Комбатантський хрест» (посмертно). Також рідним загиблих Героїв вручили Подяки від імені особового складу 22 окремої механізованої бригади за вагомий внесок у справу захисту суверенітету територіальної цілісності і недоторканості України.

Зі словами подяки та співчуття до родичів загиблих Героїв звернувся Калинівський міський голова Василь Поліщук, який пообіцяв, що Калинівська міська рада завжди буде опікуватися родинами, котрі втратили найдорожче – своїх дітей, чоловіків, братів.

Тимур Хакімов загинув 8 листопада 2023 року неподалік населеного пункту Костянтинівка Донецької області.

Сержант Володимир Коломієць та солдат Микола Боднарюк загинули 28 липня 2023 року в районі населеного пункту Кліщівка на Донеччині.

У той же трагічний день біля населеного пункту Андріївка під час мінометного обстрілу загинув солдат Юрій Юрчук.

Руслан Гилко та Володимир Кравчук загинули 15 серпня 2023 року під час артилерійського обстрілу біля населеного пункту Кліщіївка на Донеччині.

Світла та вічна пам'ять Героям, які віддали своє життя за Україну.