Надійний тил Калинівської громади працює для наближення Перемоги

Дата: 20.02.2024 11:00

Фото без описуМайже два роки в Україні триває війна. Ворог намагається стерти з лиця землі наші міста і села, знищити український народ. Але завдяки стійкості українських військових та незламності усього народу, Україна тримає оборону, не здається, ламає усі плани підступних окупантів.

За ці майже два роки війни жителі Калинівської громади стали надійним тилом для українських захисників. Починаючи з перших днів війни й до цього часу у навчальних закладах громади, закладах культури, у старостинських округах працюють «гарячі цехи» з виготовлення смачних гостинців для армійців, окопних свічок, плетіння захисних сіток, заготівлі квашених овочів тощо.

За майже два роки наші талановиті господині удосконалили свої знання та вміння з виготовлення в домашніх умовах згущеного молока, м’ясних консервів, бутербродного сала, каші і навіть голубців у банках та кров’янки. А своїми пиріжками, печивом, струдлями, рулетами можуть конкурувати із пекарями професійних пекарень.

Майже кожен старостинський округ нашої громади вже має свій рецепт енергетичних сумішей, які додають сили українським армійцям. А наші діти вже добре знають як виготовити окопні свічки, запальнички, маскувальні свічки.

За майже два роки війни працівники культури та небайдужі калинівчани сплели десятки метрів захисних сіток, які оберігають військових. А калинівські умільці вже мають свої секрети з виготовлення найкращих пічок-буржуйок.

Україна незламна й незламні люди, які роблять все можливе для наближення Перемоги.

-Я завжди пишався і буду пишатися жителями нашої громади, їх працелюбством, щирістю, щедрістю, вмінням прийти на допомогу та поділитися останнім із ближнім, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Вдячний усім, хто впродовж усіх двох років війни, допомагає військовим, робить свій вагомий внесок у нашу спільну Перемогу. Наша сила у єдності та згуртованості й жодному ворогові не здолати нас.