Звернення Калинівського міського голови з нагоди другої річниці повномасштабної війни росії проти України

Дата: 24.02.2024 07:32

Фото без описуСьогодні - друга річниця повномасштабного російського вторгнення в Україну. 24 лютого, два роки тому, росія перейшла останню межу – розпочала криваву повномасштабну війну проти України та геноцид українського народу і яку, я впевнений, вона 100% програє.

Але ціна, на жаль, у цієї війни занадто висока…

За ці найскладніші роки в історії незалежної України ми віч-на-віч зіткнулися зі смертю. Тисячі кращих синів і дочок віддали за Україну та наше з вами майбутнє найцінніше – свої життя. Найважче проводжати в останню дорогу наших земляків – молодих, яким би ще жити й жити. У скорботі схиляємо голову перед подвигом Героїв! Вічна і світла їм пам’ять.

Але за ці важкі роки ми об’єдналися як ніколи, стали єдиними, неймовірно хоробрими і стійкими. Наша громада стала надійним тилом для українських захисників. За два роки ми відправили на фронт сотні вантажів з гостинцями, купуємо спецобладнання, автомобілі, плетемо сітки, готуємо смачні гостинці для військових.
Я щиро вдячний всім мешканцям нашої громади за працю, добре слово, милосердя, хто в цей нелегкий час простягнув руку допомоги переселенцям та допомагає військовим.

Низький уклін живим Героям, які продовжують захищати Україну від ворога.

Україна втрималася у перші дні війни, перекресливши всі плани ворога, і ось вже два роки мужньо стримує ворога. Віримо, що новий рік, який розпочне свій відлік після 24 лютого, буде переможним у війні проти російських загарбників.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук