Розпочалася 724 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 17.02.2024 08:08

Фото без описуГоловнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський оголосив, що з метою збереження життя українських військових, було ухвалено рішення про виведення підрозділів Сил оборони з Авдіївки. Відповідний допис головком опублікував у Facebook зранку 17 лютого.

Оточення не допущено, особовий склад виведено, українські військові зайняли оборону на визначених рубежах, зазначив він.

Загалом за добу відбулося 90 бойових зіткнень. Понад 40 з них – на Авдіївському напрямку.

В районі Бахмута Сили оборони відбили 13 атак окупантів поблизу Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки.

На Лиманському напрямку українські воїни відбили 17 атак росіян в районах населених пунктів Терни, Ямполівка, Торське Донецької області та Білогорівка Луганської області.

На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога неподалік Георгіївки та Новомихайлівки Донецької області. Тут загарбники, за підтримки авіації, 12 разів намагалися прорвати оборону українських військ.

На Запорізькому напрямку ворог тричі безуспішно намагався атакувати позиції українських військ південно-східніше Малої Токмачки.

Українська авіація завдала ударів по 11 районах зосередження особового складу та зенітно-ракетному комплексу окупантів.

Ракетники завдали ударів по трьох районах зосередження особового складу, двох районах вогневих позицій артилерії, складу боєприпасів, двох радіолокаційних станціях, двох засобах протиповітряної оборони противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 17 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук