Калинівська міська рада організувала роботу по збірці дронів для українських захисників.

Дата: 06.02.2024 11:04

Фото без описуУ війні в Україні дрони стали важливою частиною бойових дій. Вони здійснюють розвідку, коригують артилерійський вогонь, ведуть контрбатарейну боротьбу та контролюють значні території. Наявні виробники не можуть швидко масштабуватися під колосальні потреби ЗСУ, тому потреба у дронах на фронті є дуже велика.

З метою розширення «дронної» галузі, за нашої ініціативи на території громади організували роботу з виготовлення ударних дронів.

- На запити наших військових ми неодноразово купували різні види дронів, але швидшими в плані закупівлі й дешевшими, та при цьому дуже ефективними є дрони, які збираються з комплектуючих. – зауважив міський голова Василь Поліщук. – Спочатку закуповуємо деталі, займаємось збіркою, тестуємо і вже тоді відправляємо хлопцям на передову.

Одна така пташка вже пройшла тестування на справність та отримала позитивну характеристику. В процесі виготовлення знаходиться ще 5 дронів.

Хоч вони й одноразові, проте кожен втрачений дрон — чиєсь врятоване життя. Адже якби не коптери, всю цю роботу на ворожих позиціях виконували б наші військові

Пам’ятаймо, що дрони – це не тільки знищені вороги та техніка, а й збережені життя.