Водій шкільного автобуса став святим Миколаєм та потішив жителів Калинівської громади

Дата: 06.12.2023 12:43

У День святого Миколая часто трапляються дива. Саме таке приємне та несподіване диво очікувало на жителів Калинівської громади, які побачили вранці 6 грудня за кермом шкільного автобуса святого Миколая. Миколай Чудотворець привітно вітав перехожих, заряджаючи їх гарним настроєм.

Святковий настрій калинівчанам дарував справжній Миколай – Миколай Шиманський – водій шкільного автобуса ліцею №1 м.Калинівка, який на один день став святим Миколаєм.

-Я дуже люблю дітей, щодня везу їх до школи й чую як вони вболівають за Україну, переймаються війною. Тому я вирішив подарувати їм трішки радості. Адже не у кожного з дітей є поруч батьки, не всі можуть придбати для них подарунки. Тому я купив солодощі для школярів, які дістаються до ліцею з селища Калинівка ІІ, а вони у мене усі чемні та виховані. А коли директорка ліцею Світлана Миколаївна почула про мій намір, то мені ще й видали форму святого Миколая, - розповів Микола Шиманський.

Усі сорок вісім школярів, які під'їжджають до ліцею шкільним автобусом, отримали солодкі подарунки від святого Миколая. А головне, – це ті вогники радості та щастя, які засяяли в очах дітвори.