Розпочалася шістсот сорок друга доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 27.11.2023 08:33

російські окупанти протягом минулої доби найактивніше наступали у районах Бахмута та Авдіївки, українські бійці й далі утримують позиції на лівому березі Дніпра на Херсонщині. Про це повідомили у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

За словами військових, за добу на фронті відбулося 63 бойові зіткнення. В районі Бахмута Сили оборони відбили 10 атак ворога біля Богданівки, Кліщіївки, Андріївки та східніше Північного.

Ворог не полишає спроб оточити Авдіївку, окупанти наступали в районах Новобахмутівки, південніше Новокалинового, Сєверного, Степового, Авдіївки та Первомайського. Українські військові відбили 30 ворожих атак.

ЗСУ продовжують просуватися на Мелітопольському напрямку, на лівобережжі Дніпра на Херсонському напрямку утримують зайняті позиції.

Українська авіація завдала трьох ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Ракетники та артилеристи уразили два райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також склад боєприпасів противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 27 листопада показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук