На війні загинув працівник комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» Тимур Хакімов

Дата: 10.11.2023 15:10

Фото без описуЗнову важка втрата для Калинівської громади. Восьмого листопада під час ракетного обстрілу на Донеччині загинув житель Великого Чернятина Тимур Хакімов, який мужньо боронив рідну землю від російських окупантів.

Народився Тимур Хакімов 20 липня 1990 року в місті Ангрен в Узбекистані. Коли хлопчику виповнилося п’ять років, родина переїхала жити у Чернятин. Тут пройшли роки дитинства та юності Тимура. Після навчання у школі юнак навчався на тракториста в Новогребельському профтехучилищі. До початку війни працював робітником комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка».

Це вже четверта важка втрата для Благоустрою, вічний біль для мами, сестри та двох племінників, які залишилися у Героя.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Розділяємо з вами біль втрати, сумуємо разом з вами. Пам’ять про захисника України буде жити у наших серцях. Світла та вічна пам’ять Герою.

Поховають Тимура Хакімова у Чернятині. Про час і дату буде додаткове повідомлення.