Розпочалася шістсот двадцять п’ята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 10.11.2023 08:49

Фото без описуУ ніч на 10 листопада російські окупанти атакували Україну шістьма ударними БпЛА та двома керованими авіаційними ракетами. Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії з ППО Сил оборони України знищили п’ять ударних БпЛА та одну керовану авіаційну ракету Х-59 в межах Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Полтавської та Київської областей.

Впродовж минулої доби відбулось 69 бойових зіткнень. Ворог завдав 2 ракетних та 26 авіаційних ударів, 62 ударів МЛРС по позиціях українських військ та різних населених пунктах.

В районі Авдіївки українські воїни відстоюють свої позиції та завдають окупантам великих втрат. Противник провів штурмові дії на південний схід від Новокалинове, Авдіївки та Первомайського, де українські захисники відбили 9 ворожих атак.

Ворог провів безуспішні штурмові дії в околицях Мар'їнки та Новомихайлівки. Сили оборони України відбили понад 25 атак у цій області.

Сили оборони України продовжують наступальну операцію на осі Мелітополя, завдаючи окупаційним військам втрат у живій силі та техніці, виснажуючи ворога по всій лінії фронту.

ВПС України протягом завдала 4 авіаударів по зосередженнях військ, озброєння та військової техніки противника.
Українські ракетні війська уразили 2 командні пости, 4 артилерійські системи та 1 сигнал розвідки російських окупантів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 10 листопада показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук