Діти пільгових категорій Калинівської громади в черговий раз відвідали Подільський зоопарк

Дата: 03.08.2023 14:50

Фото без описуДвадцять сім дітей Захисників та Захисниць, в котрих один з батьків загинув, знаходиться в полоні або в зоні бойових дій, відвідали Подільський зоопарк, який знаходиться у Вінниці.

- Як завжди, міська рада підготувала для діток гостинці – круасани та сік, - розповідає начальниця служби у справах дітей та сім'ї Калинівської міської ради Ірина Коваль. - Наші діти не вперше відвідують Подільський зоопарк і щоразу у них залишається багато приємних вражень від екскурсії.

Хлопчики та дівчатка побачили багато тварин, які живуть у нашій місцевості та в інших регіонах. Подільський зоопарк є наймолодшим зоопарком України, який був заснований 19 грудня 2005 року. Зоопарк постійно розвивається вдосконалюючи свою територію, вольєри, оновлюючи та поповнюючи колекції звірів та птахів, стає все привабливішим куточком відпочинку подільського краю.

Міський голова Василь Поліщук подякував керівнику «Віноблагроліс» Анатолію Іванцю за допомогу в організації екскурсій для пільгових категорій дітей та за підтримку ініціатив Калинівської міської ради.