У закладах освіти Калинівської громади заготовляють на зиму овочі та ягоди

Дата: 14.07.2023 14:57

Фото без описуПопри літню пору відпусток у закладах освіти Калинівської громади кипить робота. Окрім ремонтних робіт, які тривають у багатьох навчальних закладах та закладах дошкільної освіти, тут ще й розпочався сезон заготівлі ягід, зелені та овочів на зиму.

-Фактично у кожному закладі освіти нашої громади є присадибні ділянки, на яких посадили городину та висадили садки. Тому багато овочів та фруктів вирощуємо власними силами і заготовляємо їх на зиму. Працівники їдалень та їх помічники вже морозять зелень,  ягоди малини, вишні, смородини. Також розпочали квасити огірки та кабачки, - розповідає очільниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман.

А на городах підростають буряки, морква, картопля, капуста, томати. Цьогоріч освітяни навіть висадили кавуни та дині.

Окрім приготування обідів для учнів та дошкільнят з початку повномасштабної війни освітяни також активно допомагають військовим, готують для них смачну випічку, яку передають на фронт та пораненим.