Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

У Корделівці відбудеться благодійний захід для збору коштів на автомобілі для українських військових

Дата: 23.06.2023 14:04

25 червня о 10.00 на території ліцею с.Корделівка відбудеться спортивно-мистецький фестиваль «Багі-фест» на якому збиратимуть кошти на багі (автомобілі для військових).

Організатори фестивалю – Міжнародний благодійний фонд «Берегиня країни», відділ освіти, молоді та спорту і відділ культури та туризму Калинівської міської ради подбали про те, щоб підготувати цікавий захід для кожної вікової аудиторії.

На вас очікує футбольний турнір за участю 8 команд спортивних шкіл громади та закладів освіти, благодійний ярмарок за участю усіх закладів освіти громади, катання на багі та квадроциклах, цікаві атракціони, виступи гімнастів та учасників художньої самодіяльності. А ще – цікаві майстер-класи та розваги, частування безплатною юшкою, морозивом. Та ще багато інших розваг.

На фестивалі ви не тільки зможете цікаво провести час, а й підтримати українських захисників - допомогти зібрати кошти на багі.

Багі – це невеликий легкий автомобіль високої прохідності з відкритими колесами, для їзди по бездоріжжю. Вперше вони з'явилися в 1950-і роки в США. Для виготовлення перших багі зазвичай використовувалися вживані автомобілі Фольксваген Жук. З початку повномасштабної війни багі активно використовують українські захисники. А перелаштовувати під багі почали звичайні «Жигулі».

Не будьте байдужими. Завітайте на фестиваль у Корделівку та зробіть свій внесок на підтримку армії.