Розпочалася чотириста тринадцята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 13.04.2023 09:26

Фото без описуМинулої доби найзапекліші бої на фронті велися за Бахмут й Мар'їнку, ворог атакував під Кремінною.

Попри численні втрати в техніці та живій силі, окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на атаках на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках.

Протягом доби воїни Сил оборони відбили понад 45 атак противника.

На Лиманському напрямку росіяни вели безуспішні наступальні дії у районі Білогорівки.

На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії, намагається взяти під повний контроль Бахмут, бої продовжуються. Противник безуспішно намагався наступати в районі на північ від населеного пункту Хромове, а також біля Богданівки та Предтечине.

Авіація Сил оборони завдала шість ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

Воїни збили два ворожі БПЛА типу "Орлан-10".

Ракетні війська та артилерія ЗСУ уразили чотири райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, два склади боєприпасів противника, а також одну ворожу станцію радіолокації.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 13 квітня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16  МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук