У Калинівській громаді почало діяти Об’єднання психологів для надання психологічної допомоги

Дата: 27.03.2023 16:24

Фото без описуЗ метою запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статті, психологічної підтримки сімей Захисників та Захисниць України, сімей загиблих захисників, внутрішньо переміщених сімей/осіб у Калинівській громаді почало діяти Об’єднання психологів для надання психологічної допомоги.

Об’єднання створене на базі Територіального центру, до його складу увійшли місцеві психологи, які на волонтерських засадах надаватимуть психологічну допомогу мешканцям Калинівської громади та внутрішньо переміщеним особам. При потребі також можуть залучатися фахівці з обласного центру.

Щоб отримати психологічну допомогу, потрібно звернутися за номером телефону: 0979114251.