У жорстоких боях за рідну землю загинув житель Корделівки Микола Піцур

Дата: 02.03.2023 09:30

Фото без описуУ жорстоких боях за рідну землю, внаслідок танкового обстрілу на Донеччині загинув відважний захисник України Микола Піцур.

Народився Герой 14 грудня 1982 року у с.Дубове Тячівського району Закарпатської області. Після закінчення місцевої школи навчався на будівельника. Згодом переїхав до столиці, де  працював за спеціальністю.

У Києві Микола Піцур зустрів своє кохання, а у 2004 році молода сім’я переїхала до Корделівки, де мешкала родина дружини.

В перші дні війни Миколу Піцура мобілізували до війська. В одному з боїв він отримав поранення, після лікування знову став у стрій.

У загиблого залишилися  дружина та дві доньки.

Калинівська міська рада висловлює щирі, глибокі співчуття та слова підтримки рідним та близьким загиблого військовослужбовця. У цей важкий для всіх нас час ми розділяємо біль втрати та схиляємо голови в глибокій скорботі. Це непоправна втрата для рідних, друзів, нашої громади та всієї України. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях. Війна забирає найкращих…

Про час і дату похоронів буде додаткова інформація.