У ліцеї в Корделівці встановлюють нові твердопаливні котли

Дата: 31.01.2023 09:18

Фото без описуДва нових твердопаливних котли встановлюють в ліцеї села Корделівка. Їх придбали для заміни старих котлів, які вийшли із ладу.

-Наш навчальний заклад має одне з найбільших у громаді приміщень, тому обігріти його не так вже й просто. У тепліші зими ми палимо дровами, коли температура значно понижується – переходимо на опалення газом, - розповідає очільниця навчального закладу Оксана Смук. - Опалювати приміщення лише газом дуже дорого. Тому гарною альтернативою є твердопаливні котли. Дров ми заготовили вдосталь, а от із котлами вийшла проблема. Старі котли вийшли з ладу і нам довелося звертатися за допомогою до міського голови. Нас почули й допомогли. Тепер матимемо два нових потужних твердопаливних котли, які зможемо вже найближчими днями використовувати для обігріву приміщення ліцею.

За останній воєнний рік у ліцеї відбулося багато позитивних змін. Тут завершили ремонт даху, провели капітальний ремонт кількох кабінетів, озеленили та змінили ландшафт території навчального закладу.