До Дня Збройних сил України калинівчани передали українським захисникам черговий гостинець

Дата: 06.12.2022 08:42

Фото без описуКалинівський міський голова Василь Поліщук разом із депутатом Вінницької обласної ради Іллею Гуменчуком та директором комунального підприємства «Калинівкаводоканал» Олегом Гилюком відвезли черговий гостинець українським захисникам. Цього разу Калинівська міська рада, освітяни, жителі старостинських округів підготували не простий, а святковий гостинець – до Дня Збройних Сил України.

Для своїх захисників, які нині боронять Україну від російських загарбників, освітяни напекли смачних смаколиків, домашнього хліба, багети. Також передали консерви, овочі, яблука, квашену капусту, сушені яблука, готові вареники, які зібрали та приготували жителі старостинських округів. Медичні працівники громади передали захисникам найнеобхідніші медпрепарати. А учні навчальних закладів – святкові «бокси», які заповнили різними смачними гостинцями та необхідними речами.

Вже традиційно перед поїздкою настоятель храму святого Миколая Чудотворця Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ, протоієрей Орест Шпак освятив гостинці.

-Дякую усім, хто долучився до доброї справи. Особлива подяка сім’ям загиблих Героїв, які у найважчий для них час, коли ще не загоїлась власна рана, не забувають про інших військових та надають їм допомогу. Вчора був Всесвітній день волонтерів і я можу без сумніву запевнити, що всі мешканці нашої громади стали волонтерами, бо кожен щиро вболіває за українських військових та допомагає всім, чим може. Наша сила у єдності та згуртованості і разом ми подолаємо ненависного ворога, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.