Привітання Калинівського міського голови із Всеукраїнським днем працівників культури тa майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 10:05

Фото без описуСердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі  зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу.

На жаль, останніх кілька років наші оновлені заклади культури пустують. Спочатку карантин, потім повномасштабна війна змінили творчі плани наших культармійців. Сьогодні ви стали надійним тилом для наших військових, а ваші заклади культури тимчасово перетворилися на «склади» гуманітарної допомоги, «цехи» з виготовлення смачних гостинців для захисників.

З перших днів війни ви підтримуєте наших Героїв благодійними пожертвами та художнім словом і патріотичними піснями. І вірю, що зовсім скоро у наших закладах культури прозвучить гарна пісня Перемоги.

Дякую за вашу працю, патріотизм та допомогу та бажаю, щоб ваше творче життя знову наповнилося  новими мистецькими перемогами, успішними реалізаціями творчих ініціатив і нових культурних проєктів. Нехай здійсняться всі ваші мрії, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде мирним, радісним і сонячним.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук