Герой України Іван Боримський допоміг освітянам відремонтувати ЗІЛ

Дата: 25.08.2022 10:21

Фото без описуЩе один щедрий подарунок підготував для жителів громади керівник СТОВ «Промінь», Герой України Іван Боримський. Цього разу він допоміг відремонтувати вантажний автомобіль, який обслуговує заклади освіти.

-Іван Арсеньович – людина з великої літери, справжній патріот України та рідного краю. Він неодноразово допомагав нам реалізовувати різні проєкти, які ми запроваджували у громаді. А з початком повномасштабної війни став одним із найактивніших благодійників, які допомагають нашим військовим. Жодного разу він не відмовив у допомозі та підтримці, з якими питаннями ми б до нього не зверталися, - зазначає Калинівський міський голова Василь Поліщук.

За сприяння Івана Боримського зробили капітальний ремонт автомобіля ЗІЛ, який обслуговує заклади освіти. І тепер старий автомобіль отримав нове життя та стане у пригоді освітянам.

-Цей автомобіль дуже важливий для роботи освітян. Він розвозить будівельні матеріали, на ньому заготовляємо дрова для закладів освіти та виконуємо багато інших потрібних справ, - каже очільниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман. - Від усіх освітян нашої громади висловлюю найщиріші слова вдячності за таку важливу допомогу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису