Розпочалася сто тридцять друга доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 05.07.2022 09:22

Фото без описуНа Слов’янському напрямку ворог здійснював артилерійські обстріли неподалік Краснопілля, Первомайського, Нової Миколаївки, Богородичного, Адамівки, Долини, Мазанки, Дібрівного, Чепіля та Мосьпанового. Штурм противника в напрямку населеного пункту Долина українські воїни успішно відбили.

На Донецькому напрямку основні зусилля противника зосереджені на встановленні контролю над територією Луганської області.

Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують завдавати ударів по складах ворога і скупченнях загарбників, зокрема на Херсонщині.

На ранок 5 липня у Калинівській громаді залишається 1287 переселенців, серед них 453 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 5 липня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,011 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук