У Калинівській громаді привітали учасників бойових дій та вдів Другої світової війни

Дата: 10.05.2022 12:22

Фото без описуЗ нагоди Дня перемоги над нацизмом у Калинівській громаді привітали учасників бойових дій та вдів Другої світової війни. Нині у старостинських округах та в Калинівці проживає сімнадцять вдів та двадцять два учасники бойових дій Другої світової війни. Усіх їх привітали зі святом та передали продуктові набори.

-На жаль, нині наші ветерани переживають другу війну. Українцям знову доводиться зі зброєю у руках захищати свою землю та проливати кров за Вітчизну. З’являються нові Герої, які демонструють небувалий героїзм та відвагу. У цей непростий час ми хочемо підтримати наших ветеранів та подякувати за їх мужність, за приклад героїзму, який нині надихає їх онуків і правнуків, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.