Привітання Калинівського міського голови із Великоднем

Дата: 24.04.2022 07:30

Фото без описуШановні жителі Калинівської громади, дорогі земляки!

Сьогодні ми святкуємо одне з найулюбленіших свят усіх українців - Великдень. На жаль, цьогоріч Воскресіння Христове прийшло на українську землю під звуки ворожих обстрілів та ракетних ударів, з гіркотою втрат та сльозами розпачу. Мільйони українців святкують Великдень не за родинним столом, тисячі дітей та дорослих помирають у ці дні голодною смертю. Ворог відібрав у нас радість великодніх свят, але не вбив у наших серцях віри у Перемогу, у Великоднє Диво.

Великдень наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій та очікувань. А сьогодні у нас в усіх одна спільна мрія та очікування – НАША ПЕРЕМОГА! Вона дається нам важкою цінною – життям наших захисників та захисниць, мирного населення. Згадайте у ці великодні дні у своїх молитвах людей, які пролили кров за нашу Україну. Попросіть Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну, для жертовних медиків і усіх, хто став на порятунок людських життів. Поділіться часточкою добра, яке приносить в наші домівки Великдень, із переселенцями, які у ці дні залишилися без даху над головою. Підтримайте добрим словом та турботою тих, чиї сини, чоловіки та батьки нині на війні.  Наша сила у єдності та згуртованості, у вмінні бути щирими, щедрими та людяними.

Бажаю, щоб у нашій країні та у ваших домівках запанував мир та злагода. Божої благодаті всім, щастя, миру і спокою.

Христос Воскрес!

Калинівський міський голова Василь Поліщук