В результаті ракетного обстрілу загинув калинівчанин Олег Заболотний

Дата: 17.04.2022 09:53

Фото без описуЩе одна сумна звістка надійшла у Калинівську громаду. У результаті ракетного обстрілу 15 квітня загинув вірний захисник України підполковник Олег Заболотний.

Олег Заболотний народився та виріс у Калинівці, тут він закінчив загальноосвітню школу-гімназію №2. Потім навчався в авіаційному училищі у Василькові, Криворізькому авіаційному коледжі, проходив службу у Національній гвардії України.

У 2014-2015 роках брав участь у бойових діях на Сході.

Поховають Олега Заболотного у  Калинівці. У сорокаоднорічного Героя залишилися шістнадцятирічний син та сімдесятисемирічна мати.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічний спокій і Царство Небесне Герою! Калинівська громада пам’ятає та шанує Героїв, які ціною власного життя рятують країну від загарбників.