Представники міської ради привітали із 90-річчям жительку Хомутинець Ганну Романівну Осаволюк

Дата: 25.08.2021 16:31

Фото без опису

20 серпня поважний ювілей – 90-річчя від дня народження святкувала жителька Хомутинець Ганна Романівна Осаволюк.

За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська та виконуюча обов'язки старости Хомутинецького старостинського округу Оксана Мудрик привітали Ганну Романівну із ювілеєм, вручили подарунки від міської ради та побажали їй міцного здоров'я.

Невеликий будинок Ганни Романівни схожий на  музейну кімнату. Тут зібрані вишиті роботи хазяйки, над якими вона працювала багато років свого життя. Нині майстриня вже не вишиває, підводить зір, але з любов’ю зберігає усі свої вишиванки, які є частиною її життя.

Не простим було життя ювілярки. Гіркий полиновий слід у її житті залишили голодомор, війна. Та і в мирний час не сиділа без роботи, працювала у ланці, обходила домашнє господарство, ставила на ноги діток. Ганна Романівна ніколи не скаржилася на життя, і навіть якби важко не було її ланка завжди поверталася додому із піснею.

З дев’яностолітнім ювілеєм Ганну Романівну привітали діти, рідні та друзі. А найголовнішим подарунком для неї став сімейний портрет, який подарували рідні своїй берегині роду.