Вуличні ліхтарі засвітилися ще на двох вулицях у Радівці

Дата: 17.05.2021 14:12

Фото без опису

Продовжується облаштування вуличного освітлення у Радівці. На вихідні ліхтарі засвітилися ще на двох вулицях села.

-До цього загальна протяжність вуличного освітлення у Радівці складала дев’ять кілометрів. А тепер ліхтарі засвітилися ще  на Центральній та Сонячній вулицях у Радівці, — розповідає виконувач обов'язки старости Радівського старостинського округу Валерій Пачевський. – Ми зробили сімсот метрів освітлення по вулиці Центральній та чотириста п'ятдесят – по вулиці Сонячній, роботи з освітлення на якій ще тривають. Тут залишилося зробити  ще триста п'ятдесят метрів освітлення.

Дев'яносто вісім тисяч гривень на освітлення села, радівчани отримали з бюджету Калинівської міської ради. Окрім цього у нинішньому році за сприяння місцевого сільгосппідприємства зроблено п'ятсот метрів вуличного освітлення у Софіївці.

Фото без опису