Вітаємо з Міжнародним днем волонтера!

Дата: 05.12.2020 11:26

Фото без описуШановні волонтери, небайдужі жителі Калинівщини!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем волонтера, який відзначається в усьому світі 5 грудня!

Волонтерство – це не робота, а покликання, спосіб життя і мислення, небайдужість до чужої біди, співпереживання, милосердя та доброчинство.

Сьогодні, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність держави, вирує епідемія коронавірусу, бути волонтером – це важлива і відповідальна місія.

Низький уклін та велика вдячність вам, шановні волонтери, за безкорисливу, свідому, добровільну та титанічну працю, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Ви постійно підтримуєте наших військових на сході України, допомагаєте медикам рятувати людські життя від підступної та невідомої досі усьому світу хвороби, надаєте необхідну допомогу людям похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, всім, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Як безмежним є милосердя, так нехай безмежними будуть щастя, радість, любов, злагода і достаток у ваших сім’ях та домівках. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, турбота і милосердя, даровані людям. Хай усвідомлення значимості вашої благородної справи надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!

З повагою,

міський голова Василь Поліщук.