Засідання з питання створення молодіжного консультативно-дорадчого органу місцевого рівня - Молодіжної ради Калинівської міської ОТГ

Дата: 25.08.2020 16:15

Фото без описуФото без опису21 серпня в приміщенні Калинівської міської ради відбулось друге засідання з питання створення молодіжного консультативно-дорадчого органу місцевого рівня - Молодіжної ради Калинівської міської ОТГ, в якому взяли участь міський голова Анатолій Шамалюк, представники активної молоді Калинівської міської ОТГ, що подали свої кандидатури до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Молодіжної ради, працівники міської ради та відділу освіти. В ході засідання було розроблено Положення про Молодіжну раду Калинівської міської ОТГ, із врахуванням всіх пропозицій молодих калинівчан, яке буде винесене для затвердження на засідання чергової сесії Калинівської міської ради 7 скликання, обговорено склад ініціативної групи та її завдання, визначено зразок заяви та біографічної довідки (анкети) для кандидатів у члени Молодіжної ради. Також молоді активісти поспілкувались з міським головою щодо питань, які сьогодні хвилюють молодь Калинівки, зокрема, облаштування паркових зон, пішохідної зони у центрі міста, створення молодіжного центру, оновлення дорожньої інфраструктури тощо. Відповідаючи на актуальні запитання, Анатолій Шамалюк наголосив, що Молодіжна рада, яка створюється у Калинівській міській ОТГ, буде тим інструментом, завдяки якому молодь матиме можливість бути почутою, зможе ініціювати різні проєкти, вносити свої пропозиції та впливати на розвиток як міста, так і громади. Адже при конструктивній співпраці органів місцевого самоврядування та активної молодіжної громадськості можна реалізувати найамбітніші плани та досягнути якісних змін в житті Калинівської міської ОТГ.