Калинівчанин став переможцем першого відкритого регіонального фестивалю творчості педагогів та учнівської молоді «Палітра авторського слова»

Дата: 12.11.2019 08:08

Фото без описуФото без описуЦьогоріч у Вінницькій області започаткували ще одну гарну справу - відкритий регіональний фестиваль творчості педагогів та учнівської молоді «Палітра авторського слова».

Завданням фестивалю є популяризація творчості митців-аматорів Поділля у форматі власного виконання поезій, уривків прозових  чи драматичних  творів, гуморесок, авторських пісень тощо, що б у підсумку вшановувало українську мову. Учасники конкурсу - педагоги, які працюють у закладах загальної середньої освіти, а також учні трьох вікових категорій: молодшого, середнього і старшого шкільного віку.

Переможцем вперше проведеного фестивалю став учень 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії м. Калинівка – Назар  Катеринич, який за підсумками онлайн-голосування та результатами роботи обласного журі фестивалю увійшов у дванадцятку переможців. Нагородження відбулось 8 листопада у Вінницькому обласному будинку учителя.