Вінницька область, Калинівський район

Вітаємо з Днем української писемності та мови

Дата: 09.11.2018 08:20

Світлина від Калинівська міська рада.

Сердечно вітаємо Вас з Днем української писемності та мови, який в Україні відзначають 9 листопада.
Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, створених і залишених нам нашими попередниками, бо саме мова є душею української нації, її генетичним кодом.
Українське слово починається з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, удосконалювалося, поглиблювалося під пером Івана Котляревського, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Максима Рильського, Ліни Костенко та ін.
Нехай же цей нетлінний скарб буде для всіх нас оберегом і духовним джерелом життя, служить єднанню між минулими, майбутніми і нині сущими поколіннями українців!
Любімо нашу українську мову, славну неньку Україну!
Утвердимо славу України нашими справами!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)