Опалювальний сезон у навчальних закладах громади

Дата: 25.10.2018 14:20

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Ще з 16 жовтня розпочався опалювальний сезон у Калинівській ОТГ.  Всі учні та вихованці шкіл і садочків громади забезпечені теплом.

«Дотримання  оптимального  температурно-вологісного режиму  в  школі  – запорука  збереження  здоров`я школярів. З початком опалювального сезону у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії почали працювати котельні. Температурний режим в класних кімнатах відповідає нормам «Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу». Діти комфортно почувають себе в класних кімнатах, вони задоволені тим, що у школі тепло»- розповіла Ілуєва Олена Станіславівна, директор ЗОШ №2.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Попередньо було підготовлено всі навчальні заклади до початку опалювального сезону. Було проведено відповідний інструктаж опалювачів, перевірено справність систем опалення та надійність проведення утеплення приміщень, справність джерел тепла, електро- та водопостачання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)