У Калинівці поховають відважного захисника України Володимира Катеринчука, який помер від важкої хвороби

Дата: 17.05.2023 09:11

Фото без описуСімнадцятого травня в останній земний шлях у Калинівці проведуть відважного захисника України Володимира Катеринчука.

Володимир Катеринчук народився у Калинівці 25 березня 1966 року, навчався у загальноосвітніх школах №1 та №3. До початку повномасштабної війни працював у ФОП «Заславський».

Коли російські окупанти напали на Україну, Володимир залишив мирну професію та пішов на війну. Впродовж року калинівчанин мужньо боронив цілісність та незалежність України, лише важка хвороба змусила його залишити побратимів та повернутися до рідного дому. Після тривало лікування Володимир Катеринчук помер.

У Героя залишилися мама, дружина, син, донька, онуки, сестра.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним померлого. Розділяємо ваш біль та горе, схиляємо голови у вічній скорботі.

Поховають Володимира Катеринчука у Калинівці. Орієнтовно об 11.30 розпочнеться чин похорону у будинку померлого, у Калинівці по вул. 1 Травня, 24. Потім похоронна процесія пройде по київській трасі до центру Калинівки та до центрального кладовища. Прохання до жителів Калинівської громади гідно вшанувати пам'ять Героя, який боронив рідну землю, захищав кожного з нас, та створити коридор слави по ходу похоронної процесії.