Визначились переможці конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів дев’яти навчальних закладів

Дата: 22.06.2021 14:18
Кількість переглядів: 1988

Фото без опису

Спільна комісія Калинівської міської ради та відділу освіти молоді та спорту визначила переможців конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів десяти навчальних закладів: школи №2 – гімназії м.Калинівки, а також загальноосвітніх шкіл Бережан, Глинська, Лемешівки, Люлинців, Мізякова, Павлівки, Радівки та Хомутинців.

Учасники конкурсу виконували тестові завдання - відповідали на тридцять запитань, що стосувалися законодавства та нормативно-правових актів у галузі загальної середньої освіти, письмово виконували ситуаційне завдання та представляли перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти, на посаду керівника, якого претендують кандидати.

Конкурс відбувався публічно. За його перебігом слідкували члени конкурсної комісії, виконуючі обов’язки старостів старостинських округів, представники батьківських комітетів навчальних закладів, громадськості та засобів масової інформації.

Через те, що на посаду директора загальноосвітньої школи с. Чернятин не було жодного претендента, комісія визначила переможців конкурсу дев'яти навчальних закладів.

За підсумками конкурсу переможцями конкурсу стали Світлана Гетьман (ЗОШ №2), Олеся Візняк (ЗОШ с.Глинськ), Ольга Іващук (ЗОШ с.Лемешівка), Вадим Кіт (ЗОШ с.Бережани), Валентина Даровська (ЗОШ с.Люлинці), Тетяна Шуманська (ЗОШ с.Павлівка), Світлана Славінська (ЗОШ с.Радівка), Любов Горобчук (НВК с.Мізяків), Інна Марусич (ЗОШ с.Хомутинці).

Світлана Гетьман

До участі у конкурсі Світлана Гетьман працювала вчителькою української мови і літератури та заступницею директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 м. Калинівка.

Має двадцять сім років освітянського стажу.

Депутатка Хмільницької районної ради 8 скликання.

Олеся Візняк

До участі у конкурсі Олеся Візняк працювала вчителькою англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Хомутинці.

Має дванадцять років освітянського стажу.

Ольга Іващук

До участі у конкурсі Ольга Іващук працювала вчителькою зарубіжної літератури та педагогом-організатором загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Лемешівки.

Має чотирнадцятирічний досвід роботи в освіті.

Вадим Кіт

До участі у конкурсі Вадим Кіт працював соціальним педагогом та вчителем фізичної культури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Бережани та вчителем фізичної культури та захисту України загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2-гімназії.

Має дев'ять років освітянського стажу.

Призер конкурсу «Кращий вчитель року Вінниччини» у номінації «Захист України».

За підсумками конкурсу із 6 можливих – набрав 4 бали.

Валентина Даровська

До участі у конкурсі Валентина Даровська працювала директоркою загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Люлинці.

Має тридцять сім років освітянського стажу, з них тридцять три роки – директорського стажу. А також має відзнаки «Відмінник освіти» та «Старший вчитель».

Тетяна Шуманська

До участі у конкурсі Тетяна Шуманська працювала директоркою та вчителькою української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Павлівка.

Має сорок два роки освітянського стажу, з них 22 роки очолює колектив загальноосвітньої школи у Павлівці.

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти України.

Світлана Славінська

До участі у конкурсі Світлана Славінська працювала вчителькою історії та заступницею директора з виховної роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Радівка.

Має сорок сім років освітянського стажу. А також має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», звання «Вчитель-методист».

У 2018 році нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти».

Любов Горобчук

До участі у конкурсі Любов Горобчук працювала вчителькою української мови та літератури та заступницею директора з виховної роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Мізяків.

Має двадцять сім років освітянського стажу. А також має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший вчитель».

Інна Марусич

До участі у конкурсі Інна Марусич працювала вчителькою хімії, основ здоров'я та заступницею директора з навчально-виховної роботи НВК загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – ДНЗ с.Хомутинці.

Має тридцять один рік освітянського стажу.