Вінницька область, Хмільницький район

Запит на інформацію

Закон України «Про доступ до публічної інформації» покликаний забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Згідно з Законом, публічною є інформація відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається в довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту

ви можете звернутися

усно: за телефоном (04333) 2-16-37

електронною поштою: sekretar-kl@ukr.net

письмово: вул. В.Нестерчука, 47, м. Калинівка, 22400

Форма запиту на інформацію

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно з рішення 59 (позачергової) сесії міської ради 7 скликання (4-те засідання) від 07.05.2020р. № 77 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».

Кошти перерахувати:

Одержувач: Калинівська міська рада

ЄДРПОУ 04326106

Р/р № 738201720314211001202021192

Призначення платежу: відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію.