Вінницька область, Калинівський район

Почесні громадяни Калинівської об'єднаної територіальної громади

ПОЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ

КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

1. Юрчишин Петро Васильович - Народний депутат України. Звання присвоєно за внесення вагомого вкладу у соціально-економічний, культурний, спортивний розвиток Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, за благодійну і громадську діяльність (звання присвоєно рішенням 51-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 16.05.2019р. № 63).

2. Патрак Григорій Софійович - заслужений працівник культури України. Звання присвоєно за заслуги перед територіальною громадою, піднесенні її статусу та внесення вагомого вкладу в розвиток Калинівської міської об’єднаної територіальної громади в галузях культури, мистецтва (звання присвоєно рішенням 60 сесії Калинівської міської ради 7 скликання від 28.05.2020р. № 79).