Калинівська міська рада передала українським захисникам ще сім дронів

Дата: 11.07.2024 08:53

Фото без описуКалинівська міська рада виконала чергове  замовлення українських захисників та передала сім дронів  підрозділу, в якому служать наші земляки. Усі безпілотники зроблені майстрами Калинівської громади, а комплектуючі до них закуплені коштом працівників Калинівської міської ради.

-Ми виконали ще одне замовлення наших захисників. Віримо, що вони допоможуть у службі нашим землякам, які нині мужньо боронять рідну землю від російських окупантів, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.