У Дружному господарським методом відремонтували сільську дорогу

Дата: 10.07.2024 11:00

Фото без описуКалинівська міська рада з допомогою благодійників відремонтувала  у громаді ще одну дорогу – у Дружному.

Дорога по вулиці Лісовій перебувала в аварійному стані та потребувала ремонту. За домовленістю Калинівського міського голови Василя Поліщука, керівництво Писарівського кар’єроуправління надало благодійну допомогу – 280 тонн суміші. З технікою допомогли благодійники та приватний підприємець Олександр Літвінчук. А за роботу взялися працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка».

Спільними зусиллями підсипали та прогрейдерували майже два кілометри дороги по вулиці Лісовій у с.Дружне.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису