Понад 200 комплектів нової постільної білизни отримала Калинівська центральна районна лікарня

Дата: 27.06.2024 16:15

Фото без описуДвісті дев’ять комплектів нової постільної білизни отримала Калинівська центральна районна лікарня.

Постільну білизну пошили колективи ЗАТ «Калина», Калинівського технологічного фахового коледжу та ТОВ «Міка-Текс» м.Козятин.

-З початку війни наш медичний заклад неодноразово отримував допомогу від Благодійної організації «Свалявський Рух Опору» та підприємства «АВТРАНС». Цього разу нам передали кілька рулонів тканини, - розповідає директор комунального підприємства «Калинівська центральна районна лікарня» Владислав Головащенко. – На допомогу прийшли Сергій Ломачевський, Руслан Будяк та Юрій Мілінчук, які також погодилися надати нам благодійну допомогу та пошити комплекти білизни.

Усю нову білизну передали у лікарню для стаціонарних відділень, в яких проходять курс лікування жителі Калинівської громади та інших населених пунктів.

Фото без описуФото без описуФото без опису