Діти з Калинівщини знову відвідали Подільський зоопарк

Дата: 29.05.2024 15:22

Фото без описуПрацівники Калинівської міської ради та служби у справах дітей та сім’ї організували чергову поїздку до Подільського зоопарку маленьких жителів Калинівської громади.

Цього разу із захопливим світом фауни познайомилися двадцять одна дитина – це діти пільгових категорій в тому числі діти, які отримали статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Хлопчики та дівчатка познайомилися із тваринами, які живуть у зоопарку, відвідали цікаві фотозони та пригостилися смаколиками, які приготували для них організатори поїздки.

Завдячуючи співпраці із керівництвом Подільського зоопарку, діти пільгових категорій Калинівської громади відвідують зоопарк систематично. Це ще одна можливість подарувати хлопчикам та дівчаткам трішки щасливих емоцій та відвернути їх увагу від сумних реалій сьогодення.