У Всесвітній день вишиванки в пологовому відділенні Калинівської ЦРЛ народилася дівчинка

Дата: 16.05.2024 11:55
Кількість переглядів: 1901

Фото без описуТрадиційно у Всесвітній день вишиванки у пологовому відділенні Калинівської ЦРЛ проходить акція «Народжені у вишиванці». Цьогоріч свою першу вишиту сорочку отримала новонароджена дівчинка з Писарівки, яка народилася у цей день.

Це друга дитина у родині Ірини та Вадима Божків. Дівчинка з’явилася на світ о дев’ятій годині ранку. Її вага 3180, зріст – 50 сантиметрів. В перший же день свого життя маленьку україночку одягнули у вишиту сорочку, яка буде оберігати її впродовж усього життя.

Акцію «Народжені у вишиванках» у Калинівському пологовому будинку започаткували ще у 2017 році. За всі роки тут  одягнули у вишиті сорочки двадцять шість діток.

-Сьогодні вишита сорочка – це не просто одяг, а символ України. І наші дітки, які отримали у пологовому відділенні свої перші сорочки, як і всі діти України, зростають патріотами своєї Батьківщини, - каже заступниця медичного директора з якості медичного обслуговування Калинівської центральної районної лікарні Людмила Яремчук.