Герой України Іван Боримський перерахував на потреби військових 1 мільйон 60 тисяч гривень

Дата: 15.05.2024 10:47

Фото без описуНа звернення Калинівського міського голови Василя Поліщука та командування спецпідрозділу «Ягуар» директор СТОВ «Промінь» с.Черепашинці, Герой України Іван Боримський перерахував калинівським нацгвардійцям один мільйон шістдесят тисяч гривень на придбання спецобладнання, в тому числі РЕБ системи.

-Це гідний вчинок справжнього Героя України, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.- Іван Арсеньович – приклад гарного господарника, який впродовж багатьох років є лідером у своїй галузі. Він - дисциплінований платник податків, який сплачує податки, найбільші серед сільгоспвиробників у нашій громаді, та щедрий меценат. Щира подяка Герою за його активну громадянську позицію, щедрість та любов до рідного краю.

З початку повномасштабної війни Іван Боримський неодноразово надавав фінансову допомогу українським захисникам, а також активно допомагає у реалізації проєктів, які втілюються у громаді,  в забезпеченні продуктами харчування навчальних та медичних закладів.