У Павлівці провели екологічну акцію та прибрали територію лісу біля села

Дата: 10.05.2024 11:26

Фото без описуГотуючись до великодніх свят поліцейські офіцери громади, вчителі та учні 9, 10 класів ліцею с.Павлівка та представники органів місцевого самоврядування Павлівського старостинського округу зорганізувалися та провели екологічну акцію.

Усі разом вони прибрали територію лісу, що знаходиться біля села. Спільними зусиллями на невеликій території вони зібрали тридцять мішків сміття, які залишили у лісі несвідомі громадяни.

-Своїм власним прикладом діти, вчителі, офіцери хочуть показати та донести несвідомим громадянам, що природу потрібно оберігати, що наша екосистема потребує такого ж догляду, як будь-який живий організм, адже легше запобігти хворобі, чим лікувати, - зазначила ініціаторка акції, депутатка міської ради, виконуюча обов’язки старости Павлівського старостинського округу Тетяна Зубко.

Дорослі та учні попрацювали плідно, а по завершенню роботи всі учасники посмакували печивом, солодкими напоями та зробили спільні памʼятні фото.