Стартував ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю право на життя»

Дата: 29.03.2024 10:31

Фото без описуНавчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, за підтримки міністерств і відомств, у березні-червні 2024 року проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю право на життя».

Це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей і демократичних принципів.

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої, позашкільної та початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи (малюнки) необхідно надсилати поштою до 17 червня 2024 року, на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права та політології). Есе учасників – на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua. У роботах обов’язково зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, місто, область) та контакти (моб. телефон та електронна адреса (e-mail).

Підсумки підбиватимуться у вересні 2024 року з організацією відповідної виставки робіт та нагородження переможців і призерів.

Ознайомитись з Положенням про проведення конкурсу можна за посиланням.