Калинівська міська рада придбала ще п’ять прожекторів для захисту неба над Калинівщиною

Дата: 31.10.2023 15:59

Фото без описуПрацівники Калинівської міської ради передали ще  п’ять прожекторів пошукових Bandera Flashlight BFL 280.1X українським захисникам для захисту неба над Калинівщиною.

-На замовлення наших захисників ми вже  придбали 11 прожекторів, які допоможуть захистити небо над Калинівщиною від російських атак, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Ми намагаємося виконати усі замовлення наших військових, щодня підтримуємо із ними зв'язок та реагуємо на всі звернення. Інакше і бути не може, адже у нас один ворог – росія, одна мета – Перемога. І ми будемо робити все можливе для наближення нашої спільної Перемоги.

Bandera Flashlight – це далекобійний пошуковий прожектор, що підходить у ситуаціях, коли необхідно зробити видимими деталі на значній відстані. Цей прожектор має потужність 280 Вт та здатний забезпечити яскравий світловий потік до 3000 метрів.

Фото без описуФото без опису