На війні загинув житель Чернятина Юрій Пославський

Дата: 30.10.2023 10:12

Фото без описуСумна новина знову надійшла у Калинівську громаду. Двадцять першого жовтня на Херсонщині загинув відважний захисник України Юрій Пославський. За два дні до смерті Юрію виповнилося сорок два роки.

Народився Юрій Пославський 19 жовтня 1981 року у селищі Погребище – 2 Погребищанського району. Навчався в Очеретянській загальноосвітній школі, потім – у Погребищанському ПТУ здобув професію тракториста та водія.

Після розлучення з дружиною чоловік переїхав жити до рідних у Чернятин. До початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України працював на будівництві. До війська мобілізований в травні 2023 року.

У Героя залишилися донька, син, внучка та дві сестри.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях.

Про місце і час похоронів буде додаткова інформація.