У пологовому відділенні Калинівської ЦРЛ немовлят одягнули у вишиті сорочки

Дата: 18.05.2023 14:05

Вже традиційно у Всесвітній день вишиванки у пологовому відділенні Калинівської центральної районної лікарні новонароджених одягнули у вишиванки. Цьогоріч свої перші в житті вишиті сорочки одягнули Адель та Назар.

-Навіть у такі важкі для нашої країни часи ми знаходимо можливість, щоб подарувати нашим матусям та їх діткам трішки радісних моментів. Традиційним дизайнером вишиванок є наша незамінна помічниця та благодійниця - дизайнерка з Вінниці Оксана Когут, яка підтримує нашу акцію з перших років її існування, - розповідає організаторка заходу - заступниця медичного директора з якості медичного обслуговування Калинівської центральної районної лікарні Людмила Яремчук.

Акція «Народжені у вишиванках» проходить у пологовому будинку Калинівської ЦРЛ уже шостий рік. За цей час кілька десятків малюків отримали у подарунок свої перші вишиті сорочки. Організатори акції впевненні, що вишиті сорочки це  не просто елемент одягу, а символ віри у майбутнє України, яке творитимуть ці діти.