У Калинівці поховають загиблого захисника України Олександра Батенка

Дата: 16.05.2023 14:20

Калинівська громада знову у скорботі – під час важких боїв за рідну землю загинув відважний захисник України Олександр Батенко.

Народився Олександр Батенко 7 березня 1974 року у Вінниці. Після закінчення загальноосвітньої школи №10 міста Вінниці вступив до Вінницького професійно-технічного училища №2 та здобув фах автослюсаря. Працював у Вінницькій філії «Укртелеком» ВАТ «ТЕЛЕКОМСЕРВІС».

З початку повномасштабної війни Олександр Батенко взяв у руки зброю, щоб захистити цілісність та незалежність України.

Жорстока війна забрала у матері життя єдиного сина.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття матері загиблого Героя та його рідним. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. В цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічний спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Поховають Героя у Калинівці, де нині живе його мама. Об 11.00 розпочнеться чин похорону у храмі Миколая Чудотворця Православної церкви України. Прохання до жителів Калинівської громади гідно вшанувати пам'ять Олександра Батенка та створити коридор слави від храму до центральної площі Калинівки та до центрального кладовища.