Вітання Калинівського міського голови із Великоднем

Дата: 09.04.2023 07:02

Фото без описуШановні віряни західного обряду, прийміть сердечні вітання з нагоди Воскресіння Христового! У цей день ми розділяємо із вами радість важливої релігійної події - Воскресіння Ісуса.

Великдень приходить до нас аби поєднати близьких людей, утверджує віру та надію в серці кожного християнина, це  свято є символом Господньої любові до усього людства.

Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки достаток, спокій і добробут, наповнять серця добром і милосердям.

Від щирого серця бажаю вам відмінного здоров’я та довголіття, гарного настрою, родинного затишку та наснаги на життєвих дорогах та довгоочікуваної Перемоги.

Будьте завжди думками з Богом, живіть в любові, зігрівайте теплом та добрими вчинками ближніх, несіть радість! Хай береже Господь вас та ваших рідних!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук