Медаллю «Захиснику Вітчизни» нагородили нацгвардійця Сергія Перегончука

Дата: 21.03.2023 09:38

Фото без описуУказом Президента України №161/2023 від 17 березня 2023 року за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові старшого лейтенанта Національної Гвардії України Сергія Перегончука нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни».

На жаль, свою нагороду Герой не отримав при житті.  Сергій Перегончук загинув 26 лютого в результаті артилерійського та мінометного обстрілу противника на Донеччині.

Вічна пам'ять Герою! Герої не вмирають!