На війні з російськими окупантами загинув житель Корделівки Андрій Пилипчук

Дата: 24.01.2023 09:23

Війна невблаганна та жорстока, вона відбирає життя у найкращих – відважних патріотів України. Ще одна сумна звістка надійшла у Калинівську громаду: у жорстоких боях за рідну землю загинув житель Корделівки Андрій Пилипчук. Юнаку виповнилося лише двадцять шість років.

Народився Андрій Пилипчук 18 листопада 1996 року у Корделівці. Тут пройшли його шкільні роки та юність.
Після закінчення школи юнак навчався у Калинівському технологічному технікумі, потім у Хмельницькому університеті легкої промисловості. Але своє свідоме життя хлопець пов'язав із військом. З 2017 року проходив службу за контрактом у Національній Гвардії України, після закінчення контракту перейшов служити у Збройні сили України.

Це була щира та добра людина, справжній патріот України, який щиро вболівав за її долю та майбутнє.
А майбутнє Андрія відібрала війна, юнак так і не встиг створити власної родини. У нього залишилися вічно сумуючі батьки, сестра, племінниця та кохана дівчина.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого Героя. Схиляємо голови у скорботі та поділяємо ваше горе і біль. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цей важкий біль втрати близької людини. Вічна пам’ять Захиснику України!

Про дату і час похоронів буде додаткова інформація